============================================================================================
Lokata z Premią

Najwyżej oprocentowane lokaty

============================================================================================
Podpowiadamy jak dostać kredyt na samochód ze złą oceną!

Kupno samochodu to wielka sprawa, bez względu na to, w którym jesteś etapie życia. Wszyscy mamy powody, dla których potrzebujemy nowego zestawu kół, ale posiadanie akceptowalnego wyniku kredytowego może stanowić barierę, która może powstrzymać Cię od doświadczania jazdy na drodze swoim samochodem.

Dobry kredytodawca ciężko pracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im w uzyskaniu pieniędzy potrzebnych do znalezienia odpowiedniego samochodu, przy jednoczesnym zwiększeniu ratingu kredytu.

1. Poznaj swój wynik kredytowy, zanim zdobędziesz samochód

Ważne jest, aby sprawdzić swój wynik kredytowy, gdy tylko zaczniesz planować zakup samochodu. Uzyskanie pożyczki ratalnej i dokonywanie regularnych płatności może pomóc w wyczyszczeniu kredytu przed zakupem samochodu. Wypróbuj narzędzia które pomagają w aktualnej ocenie.

2. Musisz wiedzieć, na co Cię stać

Możesz kupić najnowszy model bezpośrednio z salonu, ale ważne jest, abyś był realistą, byś wiedział na co Cię stać. Rozważ swoje płatności i trzymaj się kwoty, na którą możesz sobie pozwolić. Pamiętaj, że wraz z comiesięczną wypłatą samochodu następuje regularna konserwacja, jak wymiana oleju, ubezpieczenie i gaz! Jest mnóstwo wspaniałych samochodów. Gdy znajdziesz idealną ofertę, daj kredytodawcy znać, a on zastanowi się w jaki sposób może ci pomóc. Znajdź też w sieci świetny kalkulator płatności za samochód, który pomoże Ci zorientować się, ile za co zapłacisz.

3. Pomiń dodatki

Jeśli kupujesz samochód ze złą historią kredytową wiedz, że twoje wybory mogą być ograniczone. Zaoszczędź trochę pieniędzy, jeśli pominiesz dodatkowe wydatki. Rzeczy takie jak skórzane fotele, szyberdachy i nagłośnienie to wszystko, na co możesz teraz spojrzeć i sobie odpuścić. Pamiętaj, trzymaj się tego, na co możesz sobie pozwolić, nie możesz popełnić błędu który doprowadzi Cię do bankructwa.

4. Uważaj na oszustwa

Staraj się nie paść ofiarą oszustwa. Osoby o złych historiach kredytowych mogą być łatwiej kuszone na takie sytuacje, więc bądź świadomy. Bez względu na to, jak źle twoje oceny mogą wyglądać, pracując wspólnie z dobrym kredytodawca możesz poprawić swój kredyt, jednocześnie otrzymując potrzebne pieniądze, uniknając oszustw i pułapek.

Kiedy będziesz gotowy, aby udać się z prośbą o kredyt na samochód - odwiedź lokalnego kredytodawcę i zobacz co da się zrobić. Czy nie czas, aby dołączyć do reszty świata na drodze szybkiego ruchu!?

============================================================================================